Turniej o Puchar Wójta Gminy Radłów za nami!
23 czerwca 2026
W minioną niedzielę na boisku sportowym w Radłowie odbył się Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Radłów. Mimo zmieniającej się pogody zawodnicy pokazali ogromne zaangażowanie, sportowego ducha walki oraz wolę zwycięstwa. W turnieju udział wzięły cztery drużyny: LZS Radłów, LZS Kościeliska, LZS Ligota Oleska, LZS Wichrów.
Rozegrane zostały następujące spotkania:
- LZS Kościeliska – LZS Wichrów 3:3 (rzuty karne 4:2)
- LZS Ligota Oleska – LZS Radłów 7:1
- LZS Radłów – LZS Wichrów 2:1
- LZS Ligota Oleska – LZS Kościeliska 2:0
Klasyfikacja końcowa:
1. miejsce – LZS Ligota Oleska
2. miejsce – LZS Kościeliska
3. miejsce – LZS Radłów
4. miejsce – LZS Wichrów
Serdecznie gratulujemy wszystkim drużynom za sportową rywalizację, ambitną postawę oraz stworzenie wspaniałego widowiska dla kibiców. Dziękujemy organizatorom, sędziom, zawodnikom, kibicom oraz wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie i przeprowadzenie turnieju. Dzięki Wam to wydarzenie mogło odbyć się w tak świetnej atmosferze. Do zobaczenia na kolejnych sportowych wydarzeniach w naszej gminie!

