Drodzy Mieszkańcy Gminy Radłów

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
24 października 2018

Za nami kolejne wybory samorządowe. Dziękuję wszystkim naszym Mieszkańcom za liczny udział. Frekwencja w naszej gminie wyniosła 46%. Dziękuję Państwu za obdarzenie mnie po raz kolejny zaufaniem, które zaowocowało moją wygraną. Bardzo dziękuję za każdy oddany na mnie głos.

 Ponowny wybór na urząd Wójta jest dla mnie zobowiązaniem do jeszcze bardziej energicznego działania na rzecz wszystkich Mieszkańców naszej Gminy. Dołożę wszelkich starań, aby w naszej Gminie żyło się lepiej i bezpieczniej.

Chciałem także podziękować mojej kontrkandydatce pani Justynie Szoprun za całą merytoryczną kampanię oraz cenne uwagi dotyczące Gminy. Gratuluję uzyskanego poparcia.

Chcę także pogratulować wszystkim Radnym, wybranym do Rady Gminy Radłów , licząc jednocześnie na Państwa przychylność i wolę współpracy na rzecz naszej gminnej społeczności.

Na zakończenie chciałbym podziękować wszystkim pracownikom i osobom zaangażowanym w przeprowadzenie wyborów. Dzięki Państwa pracy wybory przebiegały bez zakłóceń, a wynik poznaliśmy bardzo szybko.

Włodzimierz Kierat

Wójt Gminy Radłów